Virunga – Srdce Afriky

Pro někoho je Uganda jen další z víc než dvou set zemí na planetě. Pro nás ale ne. Pro nás je to domov, zázemí a životní láska. A to nejlepší ze srdce Afriky bychom chtěli dopřát i vám. Abyste taky měli možnost ochutnat to nejčerstvější exotické ovoce, zeleninu, kakao, kávu nebo koření a přenesli se tak na chvilku do našeho tropického ráje. A kdo ví, třeba se zamilujete stejně jako my.

Africká žena sedící v rostlinách

Můžete se spolehnout, že u nás je všechno bez chemických postřiků, konzervantů a přidaných cukrů. Dbáme na to, aby ovoce bylo tak akorát zralé a chutnalo přesně jako v Africe.

Naše produkty nejsou na první pohled dokonalé jako ty ze supermarketů. O to víc jsou ale autentické, voňavé a chuťově nepřekonatelné. Vlastnoručně je pro vás vybíráme a za jejich kvalitu můžeme dát ruce do ohně.

Přehrát video

Z našich Afrických trhů si ale neodnášíte jen skvělé lahůdky, ale i dobrý pocit. Podporujeme totiž drobné farmáře a malé komunity v méně rozvinutých oblastech Ugandy. Produkty od nich vykupujeme za férové ceny a pomáháme jim tak k lepšímu živobytí a k ochraně místní přírody.

Nic z toho bychom ale nemohli dělat bez vás. Našich zákazníků. Zejména díky vám můžou naši pěstitelé poslat své děti do školy, dopřát svým rodinám lepší zdravotní péči a zajistit si o kousek snažší život.

A proč vlastně Virunga? Inspiraci jsme našli právě tam, kde se cítíme úplně nejlíp. Virunga je totiž národní park na pomezí Ugandy, Rwandy a Konga, kde dodnes soptí majestátní vulkány, pralesy obývají vznešené gorily a na stromech roste to nejbáječnější ovoce…

Exotika pro ty, co radši nakupují online

Exotické novinky newsletterem